Strokovni delavci

Učitelji 1. - 9. razreda


PEDAGOŠKI DELAVCI ŠOLE  – ŠOLSKO LETO 2021/2022

MATIČNA ŠOLA ŠEMPETER:

Oddelek:

Razrednik:

e-mail:

Pogovorna ura:

1. A

Katarina Tischer Gregorič

Karmen Grosar

#EM#6b607662766c6866267d637860687c4f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

#EM#6b60706e616b28607a66796a7e4d617c3d78607c7674386471#EM#

 

sreda, 11.40 - 12.30

 

sreda, 11.40 - 12.30

1. B

Sara Ambrožič

Mirjam Volk

#EM#736070622a646b657a6670626f4d617c3d78607c7674386471#EM#

#EM#6d687069656828716765614b637e2366627e70723a667f#EM#

 

 

ponedeljek, 11.40 - 12.30

 

ponedeljek, 11.40 - 12.30

 

2. A

Alenka Vodopivec

#EM#616d676d6f642871676d657b657b6b6c507e613e7d67797579376972#EM#

 

četrtek, 10.00 do 10.45

 

2. B

Jasna Telarević

#EM#6a60716d652b72626468786e7a646d4f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

četrtek, 10.50 - 11.35

3. A

Nina Lisjak

#EM#6e686c622a696f746268614b637e2366627e70723a667f#EM#

 

četrtek, 8.50 - 9.35

3. B

Vesna Ferizović

#EM#7664716d652b60627a6070647a646d4f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

torek, 10.50-11-35

4. A

Lucija Gregorič

#EM#6c74616a6e6428607a6c6d647e646d4f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

četrtek, 10.00 do 10.45

4. B

Anica Erjavec

#EM#616f6b60652b637562687c6e6f4d617c3d78607c7674386471#EM#

 

četrtek, 8.50 - 9.35

5. A

Nataša Sterniša

#EM#6e607662776428747c6c7865657e6f4f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

torek 8.50 - 9.35

5. B

Maja Strgar

#EM#6d6068622a7672756f68784b637e2366627e70723a667f#EM#

 

torek, 12. 30 – 13. 15

6. A

Tatjana Harej

#EM#74607669656b67296068786e664d617c3d78607c7674386471#EM#

 

četrtek, 8.50-9.35

6. B

Tjaša Mrak

#EM#746b6370652b6b7569624a647f20677d7f73733d677c#EM#

četrtek, 10.00 - 10.45

6. C

Aleša Velikonja

#EM#616d6770652b70626460616462676f4f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

sreda, 8:50-9:35

7. A

Patricija Jug

#EM#706076716d666f6d6927607e6b4d617c3d78607c7674386471#EM#

 

petek, 8.00 - 8.45

7. B

Alenka Uršič

#EM#616d676d6f6428727a7a63684c627d2279637d71753b657e#EM#

 

četrtek,10.00 - 10.45

7. C

Vesna Levpušček

#EM#7664716d652b6a627e797f786f68654f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

četrtek, 10.50 – 11.35

7. Č

Klavdija Brecelj

#EM#6b6d6375606c6c66266b786e6f686265507e613e7d67797579376972#EM#

 

sreda, 8.50 - 9.35

8. A

Jani Klančič

#EM#6a606c6a2a6e6a66666a63684c627d2279637d71753b657e#EM#

 

petek, 8:50-9:35

8. B

Alenka Faganelj

#EM#616d676d6f642861696e6b656961644f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

sreda, 8. 00 - 8. 45

8. C

Nina Bednarik

#EM#6e686c622a67636366687862674d617c3d78607c7674386471#EM#

 

sreda, 10.00-10.45

8. Č

Nives Adamič

#EM#6e687466772b6763696463684c627d2279637d7175#EM#.si

 

petek, 8.45 - 9.35

9. A

Monika Bagon

#EM#6d6e6c6a6f642865696e65654c627d2279637d71753b657e#EM#

 

četrtek, 10.50- 11.35

9. B

Tadeja Karl

#EM#746066666e64286c697b664b637e2366627e70723a667f#EM#

 

četrtek, 8.50-9.35

9. C

Tanja Erzetič

#EM#74606c69652b6375726c7e626f4d617c3d78607c7674386471#EM#

 

sreda, 10-10.14

9. Č

Nina Makuc

#EM#6e686c622a68676c7d6a4a647f20677d7f73733d677c#EM#

 

petek, 10.50 - 11.35

 

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA VRTOJBA

Oddelek:

Razrednik:

e-mail:

Pogovorna ura:

1. razred

Tina Tomažinčič

Tatjana Vogrič

#EM#74686c622a71696a697363656f646d4f7f623f7a667a7476366a73#EM#

#EM#74607669656b67297e666d79656e4e60633c7b617b7777396b70#EM#

ponedeljek,

11.40 - 12.25

2. razred

Polonca Keše

#EM#706e6e6c6a666729636c796e4c627d2279637d71753b657e#EM#

sreda,

10.50 - 11.35

3. razred               

Tatjana Marvin

#EM#74607669656b67296568787d65634e60633c7b617b7777396b70#EM#

ponedeljek,

8.50 - 9.35

4. razred

Janja Prinčič

#EM#6a606c69652b7675616769624c627d2279637d71753b657e#EM#

 

 

petek, 8.00 - 8.45

5. razred      

Suzana Koncut

#EM#737478626a64286c6767697e784d617c3d78607c7674386471#EM#

ponedeljek, 10.50 - 11.35

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA VOGRSKO

Oddelek:

Razrednik

e-mail:

Pogovorna ura:

1. in 2. razred      

Nadja Pahor Bizjak
Helena Prah Hvala                          

#EM#6e606669652b76666066784b637e2366627e70723a667f#EM#

#EM#68646e666a64286f7e68666a4c627d2279637d71753b657e#EM#

ponedeljek,

11.40 - 12.25

3. razred               

Aleksandra Lisjak

#EM#616d6768776468637a682467657e646e7b517d60397c64787a78346875#EM#

 

ponedeljek,

10.50 - 11.35

4. in

5. razred      

Rut Jarc

#EM#7274762d6e64746448667926657f616d713f617a#EM#

 

četrtek, 10.50 - 11.35

 

ODDELKI PB

Skupina 

učitelj 

e-mail:

Pogovorna ura:

Skupina 1 

Tina Posedel 

#EM#74686c622a7569746d6d6f674c627d2279637d71753b657e#EM#

 

četrtek, 10.50 - 11.35

Skupina 2 

Matejka Harej 

#EM#6d6076666e6e67296068786e664d617c3d78607c7674386471#EM#

 

četrtek, 10.50 - 11.35

Skupina 3 

Miroslava Fon

miroslava.fon os-iroba.si

 

torek, 15.45 - 16.30

Skupina 4 

Darja Rijavec 

#EM#64607069652b746e62687c6e6f4d617c3d78607c7674386471#EM#

 

ponedeljek, 15.45-16.30

Skupina 5 

Monika Bagon

#EM#6d6e6c6a6f642865696e65654c627d2279637d71753b657e#EM#

 

četrtek, 10.50- 11.35

Skupina 6 

 Matic Šen

#EM#6d60766a672b75626649657821647c6072703c607d#EM#

 

ponedeljek, 11.40–12.25

Skupina 7 

 Martina Furlani Sovdat

#EM#6d6070776d6b67296e7c78676d63674f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

ponedeljek, 10.00 - 10.45

Skupina 8 

 Tjaša Prunk

#EM#746b6370652b76757d67614b637e2366627e70723a667f#EM#

 

petek, 10.50 -11.35

Podaljšano bivanje na POŠ VRT

 

 

 

Skupina 1 

Danica Brajnik

#EM#64606c6a676428657a68606565664e60633c7b617b7777396b70#EM#

 

ponedeljek, 10.45 - 11.30

Skupina 2 

Marina Pintar

#EM#6d60706a6a64287761677e6a7e4d617c3d78607c7674386471#EM#

 

torek, 11.40 - 12.25

Skupina 3 

Anja Oblak

#EM#616f68622a6a646b69624a647f20677d7f73733d677c#EM#

 

ponedeljek, 8.00 - 8.45

Skupina 4 

Lara Tavčar 

#EM#6c6070622a7167716b68784b637e2366627e70723a667f#EM#

 

ponedeljek, 10.00-10.45

Podaljšano bivanje na POŠ VOG

 

 

 

Skupina 1 

Andrejka Rijavec 

#EM#616f6671616f6f6969277862666c786a73517d60397c64787a78346875#EM#

 

četrtek, 11.40 -12.25

Skupina 2 

Tanja Bavčar 

#EM#74606c69652b64667e6a6b794c627d2279637d71753b657e#EM#

 

petek, 9.50-10.35

 

 

 

 

OSTALI UČITELJI

UČITELJ 

e-mail:

Pogovorna ura:

Majda Rusjan

#EM#6d606867652b74727b636b654c627d2279637d71753b657e#EM#

 

ponedeljek, 10.50-11.35

Karmen Debenjak 

#EM#6b60706e616b28636d6b6f65666c654f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

sreda, 10.50 - 11.35

Anton Perat 

#EM#616f766c6a2b76627a687e4b637e2366627e70723a667f#EM#

 

petek, 8.50 - 9.35

mag. Nina Drstvenšek 

#EM#6e686c622a6174747c7f6f657f68654f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

torek, 11.40 - 12.25

Urška Lukan 

#EM#75737168652b6a726368644b637e2366627e70723a667f#EM#

 

ponedeljek, 8.50 - 9.35

Vanja Velišček 

#EM#76606c69652b70626460796869664e60633c7b617b7777396b70#EM#

 

sreda, 10.00 - 10.45

Tjaša Gorjup 

#EM#746b6370652b61687a637f7b4c627d2279637d71753b657e#EM#

 

ponedeljek, 11.40- 12.25

Monika Vižintin 

#EM#6d6e6c6a6f642871617363657864604f7f623f7a667a7476366a73#EM#

ponedeljek, 10.00-10.45

Kristina Stopar Jenišek 

#EM#6b736b70706c6866267a7e647c6c7c4f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

četrtek, 10.50 - 11.35

Ava Blazetič 

#EM#6177632d6669677d6d7d63684c627d2279637d71753b657e#EM#

 

sreda, 10.00 - 10.45

Martina Furlani Sovdat

#EM#6d6070776d6b67296e7c78676d63674f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

torek, 10.50 - 11.35

Jožef Petrovčič 

#EM#6a6e7866622b76627c7b657d6f646d4f7f623f7a667a7476366a73#EM#

 

sreda, 10.50 - 11.35

Tjaša Prunk

#EM#746b6370652b76757d67614b637e2366627e70723a667f#EM#

 

petek, 10.50 -11.35

Ostali


Strokovni delavec


 Nidžara  ŽNIDARČIČ

knjižničarka

 Mojca  BELINGAR

Vodja šolske prehrane