Preskoči na vsebino

Tekmovanja v šol. letu 2022/223

 

Povezava na koledar tekmovanj: https://www.dmfa.si/InfoServer/Public/Koledar.aspx

 

Učenci se bodo vključevali v najrazličnejša tekmovanja in sodelovali na likovnih in literarnih natečajih.

Tudi letos bomo spodbujali učence k sodelovanju na vseh tekmovanjih, ki jih bomo organizirali na šoli.

 

Učenci se lahko udeležijo tekmovanj iz:

TEKMOVANJE 

DATUM 

Vodja tekmovanja 

šolsko 

regijsko 

državno 

Angleščina 8 in 9 

november 22 

 

marec 2023 

mag. Nina Drstvenšek 

Angleščina 6 

jesen 2022 

 

 

marec 2023 

 

Tanja Erzetič 

Angleška BZ Bookworms 

marec ali april 2023 

 

 

 

Urška Lukan 

Francoska BZ  

april 2023 

Tanja Erzetič  

Debatni turnir na državni ravni 

7. 10. 2022 

4. 11. 2022 

25. 11. 2022 

17. 2. 2023 

17. 3. 2023 

15. 10. 2022 

12. 11. 2022 

3. 12. 2022 

25. 2. 2023 

25. 3. 2023 

Kristina Stopar Jenišek 

Debatni turnir na mednarodni ravni 

14. 4. 2023 

22. 4. 2023 

Kristina Stopar Jenišek 

Italijanščina 

26. 1. 2023 

10. 3. 2023 

Kristina Stopar Jenišek 

Topolino di biblioteca 

december 2022 

Kristina Stopar Jenišek 

Italijanska BZ Epi letture 

marec 2023 

Kristina Stopar Jenišek 

Tekmovanje iz znanja zgodovine 

6. 12. 2022 

9. 3. 2023 

Monika Vižintin 

Tekmovanje v okviru krožka Prva pomoč 

 

April 2023 

 

Junij 2023 

Monika Vižintin 

 

Logika 

29. 9. 2022 

 

22. 10. 2022 za 8. in 9. razred 

22. 10. 2022 za 7. razred 

12. 11. 2022 za 8. in 9. razred 

Klavdija Brecelj 

Vegovo 

16. 3. 2023 

5. 4. 2023 

22. 4. 2023 

Karmen Debenjak 

Bober 

November  

7. januar 

Anton Perat 

Robotika 

 

 

 

Aleša Velikonja 

Gimnastično tekmovanje 

Marec 2023 

 

 

Matic Šen 

Namiznoteniško tekmovanje 

Maj 2023 

 

 

Matic Šen  

Tekmovanje za najboljšega športnika in športnico šole 

celo šolsko leto 

 

 

Vsi učitelji športa 

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje 

4. 4. 2023 - 6. in 7. r. 

29. 11. 2022 – 8. in 9. r. 

17. 1. 2023 – 8. in 9. r. 

11. 3. 2023 – 8. in 9. r. 

Nina Bednarik 

 

Mlinochef 

april 

maj 

 

Vesna Levpušček 

Tekmovanje iz biologije za Proteusovo priznanje 8. in 9. r 

19. 10.  2022 

         / 

2. 12.  2022 

Ava Blazetič 

Kresnička 

april 2023 

 

 

Suzana Koncut 

Stefanovo (fizika) 

15. 2. 2023 

13. 4. 2023 

13. 5. 2023 

Alenka Uršič 

Preglovo (kemija) 

januar 

februar 

maj 

Tjaša Mrak 

Tekmovanje iz znanje o sladkorni bolezni 

september 

 

oktober 

Tjaša Mrak 

Ekokviz 

januar 

 

februar 

Martina Furlani Sovdat 

Zlata kuhalnica 

 

maj 

 

Vesna Levpušček