DOPOLNILNI / DODATNI POUK

DOPOLNILNI

IZVAJALEC 

URNIK

1.A – OŠ Šempeter 

Katarina Tischer Gregorič 

ponedeljek, 5. šolsko uro

1.B – OŠ Šempeter 

Sara Ambrožič 

sreda,5. šolsko uro

1.A – POŠ Vrtojba 

Tina Tomžinčič 

četrtek, 5. šolsko uro

1.A – POŠ Vogrsko 

Nadja Pahor Bizjak 

četrtek, 5. šolsko uro

2.A – OŠ Šempeter 

Alenka Vodopivec 

sreda, 5 šolsko uro

2.B – OŠ Šempeter 

Jasna Telarević 

sreda, 5 šolsko uro

2.A – POŠ Vrtojba 

Polonca Keše 

četrtek, 5. šolska ura

2.A – POŠ Vogrsko 

Nadja Pahor Bizjak 

četrtek, 5. šolsko uro

3.A – OŠ Šempeter 

Nina Lisjak 

torek, 5. šolska ura

3.B – OŠ Šempeter 

Vesna Ferizović 

torek, 5.šolska ura

3. – POŠ Vrtojba 

Tatjana Mavrin 

četrtek, 6. šolsko uro

3. – POŠ Vogrsko 

Aleksandra Lisjak

petek, 5.šolsko uro

4.A – OŠ Šempeter 

Lucija Gregorič 

petek, 5. šolsko uro

4.B – OŠ Šempeter 

Anica Erjavec 

četrtek, 5. šolsko uro

4.A – POŠ Vrtojba 

Janja Prinčič 

torek, 5. šolsko uro

4. – POŠ Vogrsko 

Rut Jarc

sreda, 6. šolsko uro

5.A – OŠ Šempeter 

Nataša Strniša 

sreda, 6. šolsko uro

5.B – OŠ Šempeter 

Maja Strgar 

sreda, 6. šolsko uro

5. – POŠ Vrtojba 

Suzana Koncut 

četrtek, 6. šolsko uro

5. – POŠ Vogrsko 

Rut Jarc 

sreda, 6. šolsko uro

6.A, B, C, Č - slovenščina 

Nina Bednarik

četrtek, 6. šolsko uro

6.A, B, C, Č - matematika 

Klavdija Brecelj

torek, 6.šolsko uro

6.A, B, C, Č - angleščina 

Urška Lukan

četrtek, 6. šolsko uro

7.A, B, C, Č - slovenščina 

Majda Rusjan

ponedeljek, 6. šolsko uro

7.A, B, C, Č - matematika 

Karmen Debenjak

sreda, 6. šolsko uro

7.A, B, C, Č - angleščina 

Urška Lukan

torek, 6. šolsko uro

8.A, B, C, Č - matematika 

Karmen Debenjak

torek, 6. šolsko uro

8.A, B, C - angleščina 

Tanja Erzetič

četrtek, 6. šolsko uro

9.A, B, C - matematika 

Aleša Velikonja

četrtek, 6. šolsko uro

9.A, B, C - angleščina 

Tanja Erzetič

ponedeljek, 6. šolsko uro

8. razred – kemija 

Tjaša Mrak

torek,  6. šolsko uro

9. razred – kemija 

Tjaša Mrak

četrtek 5. šolsko uro

8. razred - fizika 

Alenka Uršič

torek, 6. šolsko uro

9. razred – fizika 

Alenka Uršič

četrtek, 5. šolsko uro

DODATNI POUK 

IZVAJALEC 

 

1.A – OŠ Šempeter 

Katarina Tischer Gregorič 

ponedeljek, 5. šolsko uro

1.B – OŠ Šempeter 

Sara Ambrožič 

sreda,5. šolsko uro

1.A – POŠ Vrtojba 

Tina Tomažinčič 

četrtek, 5. šolsko uro

1.A – POŠ Vogrsko 

Nadja Pahor Bizjak 

četrtek, 5. šolsko uro

2.A – OŠ Šempeter 

Alenka Vodopivec 

sreda, 5. šolsko uro

2.B – OŠ Šempeter 

Jasna Telarević 

sreda, 5 šolsko uro

2. – POŠ Vrtojba 

Polonca Keše

četrtek, 5. šolsko uro

2. – POŠ Vogrsko 

Nadja Pahor Bizjak 

četrtek, 5. šolsko uro

3.A – OŠ Šempeter 

Nina Lisjak 

torek, 5. šolska uro

3.B – OŠ Šempeter 

Vesna Ferizović 

torek, 5.šolsko uro

3. – POŠ Vrtojba 

Tatjana Mavrin 

četrtek, 5. šolsko uro

3. – POŠ Vogrsko 

Aleksandra Lisjak 

petek, 5.šolsko uro

4.A – OŠ Šempeter 

Lucija Gregoric

petek, 5.šolsko uro

4.B – OŠ Šempeter 

Anica Erjavec

četrtek, 5. šolsko uro

4. – POŠ Vrtojba 

Janja Prinčič 

torek, 5. šolsko uro

4. – POŠ Vogrsko 

Rut Jarc

sreda, 6. šolsko uro

5.A – OŠ Šempeter 

Nataša Sterniša 

sreda, 6.šolsko uro

5.B – OŠ Šempeter 

Maja Strgar 

sreda, 6. šolsko uro

5. – POŠ Vrtojba 

Suzana Koncut 

četrtek, 6. šolsko uro

5. – POŠ Vogrsko 

Rut Jarc 

sreda, 6. šolsko uro

6.A, B, C, Č - slovenščina 

Nina Bednarik

četrtek, 6. šolsko uro

6.A, B, C, Č - matematika 

Karmen Debenjak

četrtek, 6. šolsko uro

6.A, B, C, Č - angleščina 

Urška Lukan

sreda, 6. šolsko uro (U2)

7.A, B, C, Č - slovenščina 

Majda Rusjan

ponedeljek, 6. šolsko uro

7.A, B, C, Č - matematika 

Anton Perat

pon., torek, predura

7.A, B, C, Č- angleščina 

Patricija Jug (dod)

sreda, 6. šolsko uro (U1)

7.A, B, C, Č- angleščina

Urška Lukan (dop)

sreda, 6. šolsko uro

8.A, B, C, Č - matematika 

Klavdija Brecelj

četrtek, 6. šolsko uro

8.A, B, C, Č - angleščina

Nina Drstvenšek

torek, 6. šolsko uro

8.A, B, C, Č - slovenščina 

Nina Bednarik

sreda, 6. šolsko uro

8. in 9. razred – kemija

Tjaša Mrak

po dogovoru pred tekmovanjem

9.A, B, C, Č - matematika 

Anton Perat

sreda, četrtek, predura

9.A, B, C, Č - angleščina

Tanja Erzetič

sreda, 7. ura (u2)