DELOVNI ZVEZKI in PRIPOMOČKI

...

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

DELOVNI ZVEZKI IN POTREBŠČINE ZA ŠOLSKO LETO 2019/20

4. 7. 2019: V seznamu delovnih zvezkov za 5. razred  smo napravili popravek pri EAN kodi za delovni zvezek za angleščino Reach for the stars 5.
Učenci potrebujejo prenovljeno izdajo, ki ima kodo   9789610208426.

ŠEMPETER

VRTOJBA

VOGRSKO

Občina Renče - Vogrsko bo subvencionirala nakup delovnih zvezkov v višini največ do 50% nabavne vrednosti za učence s stalnim prebivališčem v Občini Renče-Vogrsko, ki obiskujejo Podružnično šolo Vogrsko in za tiste učence od 6. do 9. razreda, ki so pred vključitvijo v matično šolo v Šempetru obiskovali POŠ Vogrsko.
Sredstva se bodo nakazala na TRR OŠ Ivana Roba Šempeter pri Gorici na podlagi zahtevkov s priloženimi fotokopijami računov.
Za uveljavitev subvencije je potrebno na matično šolo v Šempetru oz. razredniku dostaviti original račun nakupa delovnih zvezkov s pripisom imena in priimka ter naslova otroka.