Pomoč pri zagotavljanju računalniške opreme

Spoštovani starši.

Ob ponovnem šolanju na daljavo so se nekateri učenci zopet znašli v težki situaciji, saj doma nimajo računalniške opreme, ki bi jim omogočila kvalitetno izobraževanje in sodelovanje z učitelji. Učencem smo že razdelili 15 prenosnih in 11 stacionarnih računalnikov in tako pokrili najnujnejše potrebe.

Zavedamo se, da bo morebitno podaljševanje šolanja na daljavo, prineslo dodatne potrebe po računalniški opremi. Zato se na vas obračamo s prošnjo za pomoč.

Morda imate doma spletno kamero, ki je trenutno ne potrebuje, da bi z njo omogočili učencem s stacionarnimi računalniki pouk preko videokonference?

Morda imate doma računalnik, ki ga ne potrebujete in bi ga lahko podarili ali posodili kateremu izmed učencev?

Kontaktirate nas lahko na elektronski naslov #EM#6565632d6e646d68666a63684c627d2279637d71753b657e#EM#

Veseli bomo vsake vaše pomoči.