Preskoči na vsebino

OŠ Ivana Roba

Andreja Gabrščka 1
5290 Šempeter pri Gorici
tajništvo:  05 / 39 35 211
e-pošta: 
#EM#7460686d6d7672716749657821647c6072703c607d#EM#

Koledar dogodkov

Datum

Dogodek

POGOVORNE URE

POGOVORNE URE ZA ŠOLSKO LETO 2023/24

Pogovorne ure potekajo v dopoldanskem času enkrat tedensko in v popoldanskem času enkrat mesečno. 

Za pogovorne ure  se je potrebno predhodno najaviti oz. se z učitelji dogovoriti za uro srečanja.  


DOPOLDANSKE POGOVORNE URE

Seznam pogovornih ur najdete v prilogi:   

DOPOLDANSKE POGOVORNE URE



POPOLDANSKE POGOVORNE URE

1. - 5. RAZRED:  ob ponedeljkih, od 16.15 do 17.15 ure

6. - 9. RAZRED:   ob torkih od 16.15 do 17.15

Datumi popoldanskih pogovornih ur:

Pogovorne ure1. - 5. razred6. - 9. razred
 OKTOBER2.10.20233.10.2023
 NOVEMBER6.11.20237.11.2023
 DECEMBER4.12.20235.12.2023
 JANUAR8.1.20249.1.2024
 FEBRUAR5.2.20246.2.2024
 MAREC4.3.20245.3.2024
 APRIL8.4.20249.4.2024
 MAJ6.5.20247.5.2024