OŠ Ivana Roba

Dogodek

OBVESTILA VVO

Spoštovani starši.

Ministrstvo nas je včeraj z okrožnico obvestilo, da lahko vrtci s ponedeljkom 12.4. ponovno odprejo svoja vrata. Vse enote bodo odprte in bodo obratovale po že znanem delovnem času.

Veselimo se ponovnega srečanja.

OBVESTILO

Obveščamo vas, da bo v času od 1.4. do 11.4. odprta samo enota Mavrica v Šempetru. Otroci iz enote Žarek, Sonček in Zvezdica, se pridružijo enoti Mavrica.

Otroci bodo razdeljeni v skupine, ista skupina bo ostala nespremenjena od začetka do konca zagotavljanja nujnega varstva.

Hkrati vas obveščamo še, da ni nujno, da bo v skupini vašega otroka prisotna strokovna delavka, ki je običajno z njim.

Spoštovani starši.

Prosim preberite nova nujna obvestila.

Obvestilo_30.3.2021.docx

Obrazec_Potrdilo delodajalca_april_2021.docx

VPIS V VRTEC 2021-22.pdf

VLOGA ZA VPIS V VRTEC.docx

PONOVNO ODPRTJE VRTCA ZA VSE OTROKE

Dragi otroci in starši!

Sporočamo vam veselo novico, da vas od torka, 9. 2. 2021 pričakujejo v vseh naših hišah: Sončku, Žarku, Zvezdici in Mavrici.

Otroci bodo s strokovnimi delavkami/delavci oddelkov v »varnem mehurčku« v svojem oddelku ves dan bivanja v vrtcu.

Še vedno so v veljavi ukrepi, ki nam jih je posredoval NIJZ. Naprošamo vas, da

·       otroka pripeljete v vrtec le, če je zdrav,

·       ob prihodu pozvonite pri vratih vrtca,

·       svojega otroka oddate/prevzamete pri vhodnih vratih vrtca,

·       ob prihodu sporočite kdaj bo vaš otrok do nadaljnjega prihajal in odhajal v/iz vrtca,

·       izpolnite izjavo o zdravstvenem stanju vašega otroka in

·       ves čas, ko ste v stiku s strokovnimi delavkami/delavci vrtca uporabljate masko.

Želimo vam lep konec tedna in nasvidenje v torek.

KOLEKTIV VRTCA ŠEMPETER

Spoštovani starši.

Prosim, preberite nova nujna obvestila. Prosim, da ravnate v skladu z navodili in odlokom ministrstva.

dopis staršem 1_2_2021.doc

ODLOK 29 1 2021 (2).pdf

11900_Okrožnic_izvajanje_VIZ_odlok_od_ 1_2_2021_dalje.pdf

Lep dan.

Nataša Smerdelj Šubelj, pomočnica ravnateljice za vrtce

Spoštovani starši!

Glede na trenutne razmere še vedno velja, da je vrtec odprt samo za nujne primere. V primeru, da varstvo potrebujete, je potrebno otroka prijaviti vsakič najkasneje do četrtka do 10.00 - varstvo tako velja za naslednji teden. Prijava je potrebna za vsak teden sproti. Prijavite se lahko pri vzgojiteljicah, kadar pripeljete otroka v vrtec ali na telefonsko številko 05 330 38 34.

V nujno varstvo se lahko vključijo le otroci, katerih oba starša prineseta potrdilo delodajalca o trenutni zaposlitvi. (Če ste potrdilo že prinesli, ga ni potrebno ponovno prinašati).

Spoštovani starši!

V primeru, da je vaš otrok prijavljen v nujno varstvo in ga v vrtec ne bo, ste to dolžni sporočiti v vrtec še isti dan. Od števila otrok v vrtcu je odvisna organizacija dela in skupin v vrtcu (ki so v trenutnih razmerah res majhne) in prisotnost strokovnih delavcev. V primeru, da starši koristite dopust, otroci niso upravičeni do nujnega varstva. Še enkrat vas vljudno naprošamo, da ste iskreni in v nujno varstvo vključite otroke, ki varstvo nujno potrebujejo.

Kolektiv vrtca šempeter.

OBVESTILO

Za vključitev v nujno varstvo je potrebna predhodna prijava najkasneje do četrtka do 10.00. Starši morate otroke za vsak teden sproti prijaviti.  Prijavite se lahko pri vzgojiteljicah, kadar pripeljete otroka v vrtec ali na telefonsko številko 05 330 38 34.

Kot izhaja iz okrožnice ministrstva, so do nujnega varstva upravičeni tisti, "ki opravljajo dela, ki so pomembna za delovanje družbe in države (kot npr. zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski in policiji ter v službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva…).

NUJNO OBVESTILO

V času od 26.10. do 30.10. bo vrtec obratoval samo v enoti  Mavrica.

Vrtec je odprt od 6:30 do 16:30.

Organizirano je varstvo otrok za nujne primere (po dogovoru, s pisno izjavo delodajalca).

Odredba_občina_varstvo_otrok.pdf

NOŠENJE MASK - Določilo ODLOKA o začasnih ukrepih za zmanjšanje tveganja
okužbe in širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2 (18.09.2020)

NAVODILA COVID-19