Dobrodošli

Spoštovani starši.

Ministrstvo nas je včeraj z okrožnico obvestilo, da lahko vrtci s ponedeljkom 12.4. ponovno odprejo svoja vrata. Vse enote bodo odprte in bodo obratovale po že znanem delovnem času.

Veselimo se ponovnega srečanja.

OBVESTILO

Obveščamo vas, da bo v času od 1.4. do 11.4. odprta samo enota Mavrica v Šempetru. Otroci iz enote Žarek, Sonček in Zvezdica, se pridružijo enoti Mavrica.

Otroci bodo razdeljeni v skupine, ista skupina bo ostala nespremenjena od začetka do konca zagotavljanja nujnega varstva.

Hkrati vas obveščamo še, da ni nujno, da bo v skupini vašega otroka prisotna strokovna delavka, ki je običajno z njim.

Lep pozdrav.

Spoštovani starši.

Prosim preberite nova nujna obvestila.

Obvestilo_30.3.2021.docx

Obrazec_Potrdilo delodajalca_april_2021.docx

VPIS V VRTEC 2021-22.pdf

VLOGA ZA VPIS V VRTEC.docx

PONOVNO ODPRTJE VRTCA ZA VSE OTROKE

Dragi otroci in starši!

Sporočamo vam veselo novico, da vas od torka, 9. 2. 2021 pričakujejo v vseh naših hišah: Sončku, Žarku, Zvezdici in Mavrici.

Otroci bodo s strokovnimi delavkami/delavci oddelkov v »varnem mehurčku« v svojem oddelku ves dan bivanja v vrtcu.

Še vedno so v veljavi ukrepi, ki nam jih je posredoval NIJZ. Naprošamo vas, da

·       otroka pripeljete v vrtec le, če je zdrav,

·       ob prihodu pozvonite pri vratih vrtca,

·       svojega otroka oddate/prevzamete pri vhodnih vratih vrtca,

·       ob prihodu sporočite kdaj bo vaš otrok do nadaljnjega prihajal in odhajal v/iz vrtca,

·       izpolnite izjavo o zdravstvenem stanju vašega otroka in

·       ves čas, ko ste v stiku s strokovnimi delavkami/delavci vrtca uporabljate masko.

Želimo vam lep konec tedna in nasvidenje v torek.

KOLEKTIV VRTCA ŠEMPETER

Spoštovani starši.

Prosim, preberite nova nujna obvestila. Prosim, da ravnate v skladu z navodili in odlokom ministrstva.

dopis staršem 1_2_2021.doc

ODLOK 29 1 2021 (2).pdf

11900_Okrožnic_izvajanje_VIZ_odlok_od_ 1_2_2021_dalje.pdf

Lep dan.

Nataša Smerdelj Šubelj, pomočnica ravnateljice za vrtce

Spoštovani starši!

Glede na trenutne razmere še vedno velja, da je vrtec odprt samo za nujne primere. V primeru, da varstvo potrebujete, je potrebno otroka prijaviti vsakič najkasneje do četrtka do 10.00 - varstvo tako velja za naslednji teden. Prijava je potrebna za vsak teden sproti. Prijavite se lahko pri vzgojiteljicah, kadar pripeljete otroka v vrtec ali na telefonsko številko 05 330 38 34.

V nujno varstvo se lahko vključijo le otroci, katerih oba starša prineseta potrdilo delodajalca o trenutni zaposlitvi. (Če ste potrdilo že prinesli, ga ni potrebno ponovno prinašati).

NUJNO OBVESTILO

V času od 26.10. do 30.10. bo vrtec obratoval samo v enoti  Mavrica.

Vrtec je odprt od 6:30 do 16:30.

Organizirano je varstvo otrok samo za nujne primere (po predhodnem dogovoru, s pisno izjavo delodajalca).

Odredba_občina_varstvo_otrok.pdf

ZNANI SO TERMINI VPISA OTROK V VRTEC ŠEMPETER

Vabimo vas na vpis otrok v vrtec za šolsko leto 2020/21!

Vlogo za vpis otroka v vrtec si lahko natisnete in jo izpolnjeno prinesete na vpis:

OBVESTILO

Obveščamo vas, da knjigovodja ga. Alenka Mrevlje opravlja delo v enoti Mavrica, vendar v drugi pisarni. Dosegljiva je na isto telefonsko številko, kot do sedaj (05 330 38 30).

Svetovalna delavka Mateja Grudina opravlja delo v enoti Mavrica v isti pisarni kot do sedaj in je dosegljiva na telefonski številki 05 330 38 39.

Prosimo vas za razumevanje.