Dobrodošli

Spoštovani starši!

Vroče poletje se počasi izteka in že vstopamo v novo šolsko leto 2018/19 polno novih izkušenj, spoznanj, prijateljev…………..

Otroke moramo naučiti prepoznavati in sprejemati lastna pristna čustva, ne glede na to, ali so dobra ali slaba, in ravnati v skladu s svojimi vrednotami, tako izzivi in ovire v življenju ne bodo ovira. Znali bodo prepoznavati lastne meje in jih spoštovati. To samospoštovanje, ki temelji na vrednotah, postane vodilo v življenju in ne kloni pod zunanjimi pritiski.

Za te vrednote bomo poskrbeli skupaj z vami Dragi starši, da bomo imeli vesele, srečne, radožive, igrive, iskrene in odgovorne otroke.

Celoten kolektiv vrtca Šempeter si želi lepega in konstruktivnega sodelovanja z vami in vašimi otroki ter nepozabne trenutke v naši družbi.

Pomočnica ravnatelja za vrtce

Matejka Kandus, dipl. vzg.